Гуманитарлық бағыттағы пәндер бойынша республикалық олимпиада

25-30 наурыз аралығында Қызылордада әлеуметтік және гуманитарлық пәндер бойынша республикалық олимпиада өтеді. Олимпиадада мектеп оқушыларының қатысуын 21 жылда алғаш рет онлайн режимде көрсететін болады (бейнежазбаға сілтемелер ҚР БҒМ-нің әлеуметтік желілерде көрсетілетін болады). Олимпиаданың кез-келген кезеңіне іс жүзінде кез-келген адам қатыса алады және оқушылардың жауаптарын тексерген кезде қазылар алқасы мүшелерінің жұмысының  дұрыстығына сенімді бола алады. Олимпиада Қызылорда қаласының №4 дарынды балаларға арналған облыстық мектеп-интернатының базасында өтеді. Орны мен уақыты: ашылу салтанаты – 25 наурыз, сағат 15.00-де Қызылорда қ., Н. Бекежанов атындағы драма театры; Жабылу рәсімі – 29 наурыз, сағат 11.00-де, Өнер сарайында.  Жыл сайын миллиондаған оқушылар республикалық Олимпиаданың әртүрлі кезеңдерінде қатысады. 2018-2019 оқу жылынан бастап бірінші кезеңде (мектеп) 6 086 білім беру ұйымынан 1,025,536 оқушы қатысты.Екінші кезеңге (аудан) 2018жылдың 6-7 желтоқсанында республиканың 5 720 білім беру ұйымының 126 616 оқушысы қатысты. Үшінші кезеңге (облыстық) 2019 жылдың 4 – 5 қаңтарында республиканың 5339 білім беру ұйымдарының 12 742 оқушысы қатысты. Республикалық олимпиаданың төртінші (қорытынды) кезеңінде 2019 жылы әлеуметтік-гуманитарлық бағыттар бойынша 663 оқушы қатысады. Біздің мектептен бір сыныптың екі оқушысы  Ирина Гончаренко – қазақ тілінен және Жасмин Гаджиева – ағылшын тілінен. Сәттілік тілейміз!

В г. Кызылорда с 25 по 30 марта состоится республиканская олимпиада по предметам общественно-гуманитарного направления. Для обеспечения прозрачности участия школьников на Олимпиаде впервые за 21 год Олимпиада будет транслироваться в онлайн-режиме (ссылки на видеотрансляцию будут предоставлены на аккаунтах МОН РК в социальных сетях). Практически любой желающий может виртуально присутствовать в этапах Олимпиады и убедиться в объективности работы членов жюри при проверке ответов школьников. Олимпиада будет проходить на базе областного школы-интерната для одаренных детей №4 города Кызылорда. Место и время проведения: церемония открытия – 25 марта в 15.00 час., г. Кызылорда, драматический театр имени Н.Бекежанова; церемония закрытия – 29 марта в 11.00 час., Дворец Искусств. Справочно. Ежегодно по республике на различных этапах олимпиады участвует до миллиона школьников. Так 2018-2019 учебном году на первом этапе (школьном) участвовало 1 025 536 учащихся из 6 086 организаций образования. На втором этапе (районном) 6-7 декабря 2018 года участвовало 126 616 учащихся из 5 720 организаций образования республики. На третьем этапе (областном) 4 – 5 января 2019 года участвовало 12 742 учащихся из 5 339 организаций образования республики. На четвертом (заключительном) этапе республиканской олимпиады 2019 года по предметам общественно-гуманитарного направления примет участие 663 школьника. Нашу школу представляют две одиннацатиклассницы: Гончаренко Ирина - казахский язык и Гаджиева Жасмин - английский язык. Желаем нашим звездочкам удачи!