«Наурыз-Думан» фестивалі

Наурыз мейрамын жоғары сынып оқушылары «Наурыз-Думан» атты ән фестивалімен бастады. Әрбір сынып мемлекеттік тілде көктем тақырыбына арнап ән шырқап,би билеп мерекені жандандыра түсті. Фестиваль қорытындысы бойынша өнерлі өрендерге әр түрлі номинациялар берілді. Мерекелі ән кеші жас жеткіншектерге қуаныш сыйлады.

Праздник Наурыз

Сегодня всех посетителей мы встречали национальной музыкой и щедрым дастарханом. Главный на празднике – ребенок. Все мы знаем, что каждый ребенок ждет сюрпризов на Новый год или Рождество. Прочная традиция у детей получать подарки от Деда Мороза и Санта-Клауса, а также делать подарки друг другу в кругу семьи, сделала эти праздники самыми ожидаемыми и любимыми. Подобно этому на Наурыз мы должны устроить настоящий праздник нашим детям, чтобы он принес им много радости и ярких моментов счастья. А значит, в Наурыз мейрамы всю нашу любовь и доброту мы должны подарить прежде всего детям. Конечно же, ни один праздник не обходится без сладостей и дастархана.

Бүгін  1 лицей-мектебінде таңертеңнен мерекелік қарбалас басталды. Мектеп дəлізінде орналасқан киіз үйдегі жайлы қонақжайлылық дастарқанынан мектепке келген ата-аналар, оқушылар жəне де болашақ 1-сынып оқушылары дəм тартты. Қонақжайлылық  дастарқаны, шындығында да, береке, бірліктің, молшылықтың дастарқанына айналды. Ата-аналар да, оқушылар да ризашылықтарын алғыспен білдіріп жатты.

Выставка «Киіз үй-fest»

Выставка «Киіз үй-fest» в дни празднования Наурыза является последним этапом в реализации областного проекта “Шаңырақ”. Цели проекта: – Создание казахской национальной юрты педагогическим и ученическим коллективами школы; – Возрождение и развитие национального творчества, преумножение  традиций казахской культуры; – Эстетическое, трудовое, семейное, национальное и патриотическое воспитание подрастающего поколения.

«Асық ату» ұлттық ойыны

Наурыз мейрамы қарсаңында бүгін қаламыздағы 36 мектеп оқушыларымен «Асық ату» ұлттық ойыны бойынша жолдастық кездесу өтті. Бұл шараға бастауыш сынып оқушылары қатысты. Кездесу барысында екі мектептің оқушылары өздерінің ептіліктерін көрсете білді.